2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infrastructure as a Service (IaaS)
Beschreibung: De scope op hoofdlijnen omvat: • de onderliggende server hardware, storage en netwerksystemen; • het virtualisatieplatform; • back-up voorzieningen (inclusief restore-capaciteit en immutable backup); • back-up voorzieningen voor Microsoft 365 (inclusief restore-capaciteit en immutable backup); • netwerk connectiviteit binnen het IaaS-domein; • leveren van rackspace t.b.v. firewalls en CPE’s (Customer Premises Equipment); • uitwijk-/disaster recovery-infrastructuur; • beveiliging tot en met het virtualisatieniveau; • uitvoeren van een jaarlijkse disaster recovery test; • beheer en rapportage portalen; • service-management diensten. diensten voor één gemeente
Interne Kennung: BW 202504 PRJ-2400291
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: De scope op hoofdlijnen omvat: • de onderliggende server hardware, storage en netwerksystemen; • het virtualisatieplatform; • back-up voorzieningen (inclusief restore-capaciteit en immutable backup); • back-up voorzieningen voor Microsoft 365 (inclusief restore-capaciteit en immutable backup); • netwerk connectiviteit binnen het IaaS-domein; • leveren van rackspace t.b.v. firewalls en CPE’s (Customer Premises Equipment); • uitwijk-/disaster recovery-infrastructuur; • beveiliging tot en met het virtualisatieniveau; • uitvoeren van een jaarlijkse disaster recovery test; • beheer en rapportage portalen; • service-management diensten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tot de opdracht en overeenkomst behoren de navolgende, door de gemeente eventueel (geen afnameverplichting) eenzijdig uit te oefenen opties: Optie 1 ‘Firewall as a Service’; Optie 2 ‘Firewall beheerdiensten’; Optie 3 ‘Aanvullende consultancy- en technische diensten’.