717385-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Computerbezogene Geräte – DAS ICT Laptops
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDAS ICT Laptops
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Laptops voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Laptops en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle laptops die nodig is voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart met 2760 leerlingen en 300 medewerkers.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungWelkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Laptops voor Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van laptops. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle laptops die nodig is voor een organisatie als Stichting Protestants Christelijk Primair Onderwijs Groene Hart met 2760 leerlingen en 300 medewerkers.
Interne Kennung1