2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Inhuur IVT Professionals
Beschreibung: Het voorliggende document heeft betrekking op het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) Inzet externe expertise van Hogeschool Van Hall Larenstein. Alle Ondernemers die aan de minimumeisen voldoen en in aanmerking willen komen voor opdrachten van Hogeschool Van Hall Larenstein in de genoemde percelen, worden uitgenodigd een Verzoek tot toelating te doen. 2.400.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Resultaatverplichting
Beschreibung: Binnen dit perceel worden opdrachten verstrekt op basis van een duidelijk omschreven resultaat en scope. De opdrachtnemer is eindverantwoordelijk voor het realiseren van dit resultaat, binnen de afgesproken kaders van tijd, kwaliteit en budget.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Inzetverplichting
Beschreibung: Binnen dit perceel wordt tijdelijke inzet van individuele ICT-professionals gevraagd om de interne capaciteit aan te vullen. HVHL stuurt de ingezette professional(s) functioneel aan. Dit perceel is gericht op het invullen van tijdelijke behoefte aan specifieke rollen of expertise.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Netwerkkandidaten
Beschreibung: In voorkomende gevallen beschikt Opdrachtgever over kandidaten uit het eigen netwerk die een specifieke opdracht bij Opdrachtgever zullen uitvoeren. Deze kandidaten worden aangeduid als netwerkkandidaten.
Interne Kennung: 3
717420-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – DAS Inhuur IVT Professionals
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: DAS Inhuur IVT Professionals
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Resultaatverplichting
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Inzetverplichting
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Netwerkkandidaten
Internal identifier: 3