2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava podchodu v km 2,329, zastávka Ostrava Stodolní
Beschreibung: Předmětem je zhotovení stavby dráhy, spočívající v obnově tří stávajících osobních výtahů, včetně tří výtahových šachet, tj. tedy v úplném, funkčním a bezvadném dodání tří kusů nových podzemních a nadzemních konstrukcí a opláštění výtahové šachty vč. technologie výtahu a provedení všech souvisejících stavebních a montážních prací, včetně dodávek potřebných materiálů, výrobků, konstrukcí a zařízení nezbytných pro řádné dodání provozuschopných výtahových šachet zajišťujících dopravní obslužnost železniční zastávky Ostrava Stodolní
Interne Kennung: 63525170
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43612400 Bohrlochköpfe, 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
Los: LOT-0001