717509-2025 - Ergebnis
Tschechien – Chemikalien für die Wasseraufbereitung – „Rámcová dohoda na dodávku polymerního a emulzního flokulantu - dílčí plnění III/2025"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rámcová dohoda na dodávku polymerního a emulzního flokulantu - dílčí plnění III/2025"
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka polymerního flokulantu pro odvodnění anaerobně stabilizovaného kalu o hmotnosti cca 62 750 kilogramů ročně (tj. cca 125 500 kilogramů za dobu plnění veřejné zakázky) a emulzního flokulantu pro zahuštění přebytečného aktivovaného kalu o hmotnosti cca 15 000 kilogramů ročně (tj. cca 30 000 kilogramů za dobu plnění veřejné zakázky), a to včetně dopravy do místa plnění.
Vorherige Bekanntmachung31013-2017
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na dodávku polymerního a emulzního flokulantu-dílčí plnění III/2025