717596-2025 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – 77/2025 Dostawa samochodów: zadanie nr 1 - samochodu nieoznakowany typu furgon w ilości 10 szt. , zadanie nr 2 - samochodów nieoznakowanych furgon typu „blaszak” w ilości 3 szt., zadanie nr 3 - samochodu osobowego typu kombi van w ilości 12 szt.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel77/2025 Dostawa samochodów: zadanie nr 1 - samochodu nieoznakowany typu furgon w ilości 10 szt. , zadanie nr 2 - samochodów nieoznakowanych furgon typu „blaszak” w ilości 3 szt., zadanie nr 3 - samochodu osobowego typu kombi van w ilości 12 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: zadanie nr 1 - samochodu nieoznakowanego typu furgon w ilości 10 szt. zadanie nr 2 - samochodów nieoznakowanych furgon typu „blaszak” w ilości 3 szt. zadanie nr 3 - samochodu osobowego typu Kombi Van w ilości 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na dwa zadania zawiera załącznik nr 12a, 12b,12c do SWZ. Specyfikację techniczną przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11a,11b,11c do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu składania ofert jest wynikiem istnienia pilnej potrzeby podyktowanej rozliczeniem pozyskanych środków finansowych do końca 2025 roku, która nie jest zależna od woli Zamawiającego. Późny termin informacji dotyczącej możliwości pozyskania środków finansowych uniemożliwia skuteczną realizację dostawy pojazdów w bieżącym roku budżetowym z zachowaniem podstawowego terminu składania ofert. Pilną potrzebą jest również doposażenie pomorskiej Policji w nowoczesny sprzęt transportowy pojazdów nieoznakowanych w ilościach: -pojazdy osobowe typu furgon nieoznakowany – 10 szt. - pojazdy typu furgon blaszak – 3 szt. - pojazd typu Kombi Van – 12 szt. Skrócenie terminu nie pozbawi wykonawców możliwości udziału w postępowaniu. Zamawiający uwzględnił złożoność i specyfikę przedmiotu zamówienia co w konsekwencji umożliwi wykonawcom przygotowanie oferty pomimo skrócenia terminu składania ofert. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1
BeschreibungDostawa samochodu nieoznakowanego typu furgon w ilości 10 szt.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2
BeschreibungDostawa - samochodów nieoznakowanych furgon typu „blaszak” w ilości 3 szt.
LosLOT-0003
Titelzadanie nr 3
Beschreibungsamochód osobowy typu Kombi Van w ilości 12 szt.