2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowy dozór i ochrona mienia na obiektach Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodobowego dozoru i ochrony mienia na obiektach Uniwersytetu Radomskiego z podziałem na 2 (dwie) części – Część A i Część B: CZĘŚĆ A 1). Całodobowy dozór i ochrona mienia i Obiektów Uczelni nr 1, 3, 4, 6, 9. 2). Obsługa szatni - Obiektów Uczelni nr 1, 3, 4, 6, 9. 3). Zabezpieczenie systemem elektronicznym antywłamaniowym i antynapadowym oraz całodobowy nadzór systemu i sygnałów alarmowych: a/ ul. Malczewskiego „Rogatka Warszawska”. b/ ul. Stasieckiego 54 DS. Jedynak 4. 4). Usługi recepcyjne, całodobowy dozór i ochrona mienia i obiektu Domu Studenta nr 4 ul. Stasieckiego 54 w Radomiu. CZĘŚĆ B 1). Całodobowy dozór i ochrona mienia i Obiektów Uczelni nr 2, 5, 7, 8. 2). Obsługa szatni - Obiektów Uczelni nr 2, 5, 7, 8. 3). Usługi recepcyjne, całodobowy dozór i ochrona mienia i obiektu Domu Studenta nr 1 ul. Akademicka 1 w Radomiu. 4). Zabezpieczenie systemem elektronicznym antywłamaniowym oraz nadzór systemu i sygnałów alarmowych części budynku przy ul. Pułaskiego 9 w Radomiu. 5). Zabezpieczenie systemem antynapadowym oraz nadzór systemu i sygnałów alarmowych (pilot plus patrol interwencyjny) – DS. 2 ul. Akademicka 3 6). Zabezpieczenie systemem antynapadowym oraz nadzór systemu i sygnałów alarmowych (pilot plus patrol interwencyjny) – DS. 3 ul. Akademicka 5
Interne Kennung: AP-26-21u/25/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79714000 Überwachungsdienste, 98341120 Portierdienste, 98341140 Hausmeisterdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B