717665-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Wdrożenie e-usług w SP ZZOZ w Kozienicach w ramach inwestycji D1.1.2 KPO: integracja z platformą P1, digitalizacja dokumentacji medycznej, wdrożenie systemu cyberbezpieczeństwa oraz zastosowanie sztucznej inteligencji z integracją do centralnego repozytorium danych medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie e-usług w SP ZZOZ w Kozienicach w ramach inwestycji D1.1.2 KPO: integracja z platformą P1, digitalizacja dokumentacji medycznej, wdrożenie systemu cyberbezpieczeństwa oraz zastosowanie sztucznej inteligencji z integracją do centralnego repozytorium danych medycznych
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje realizację czterech zadań zgłoszonych w ramach projektu pn: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” zgodnie z załączonym przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung07/PN/ND.ZP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie Nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawców w ramach wskaźnika D21G.R1
BeschreibungIntegracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawców w ramach wskaźnika D21G.R1
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48612000 Datenbankverwaltungssystem, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72265000 Software-Konfiguration
LosLOT-0002
Titelzadanie Nr 3 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
BeschreibungDziałania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala w ramach wskaźnika D21G.R2
Interne Kennung2