See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków i opatrunków specjalistycznych - znak sprawy: Z/45/PN/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i opatrunków specjalistycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w zakresie danego zadania wyniesie 75% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – nie dotyczy zadań nr 2, 3, 5, 6, 7. Oferowany przez Wykonawcę towar objęty przedmiotem umowy musi być dopuszczony do obrotu i do używania w Polsce bądź musi posiadać jednorazowe zezwolenie Ministerstwa Zdrowia. – nie dotyczy zadania nr 26 i 27 Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę handlową zaoferowanego towaru oraz kod EAN. Ceny zaoferowanych produktów nie mogą przekraczać wysokości limitów ich refundacji ogłaszanych w obwieszczeniach Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. - dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. W przypadku wykreślenia danego leku z listy leków refundowanych bądź w razie zaprzestania jego produkcji, wygaśnięcia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, wstrzymania lub wycofania leku z obrotu Wykonawca będzie zobowiązany do zaoferowania Zamawiającemu leku o tej samej nazwie międzynarodowej (o ile występuje), dawce, postaci, wskazaniach, znajdującego się na liście leków refundowanych, po najniższej cenie spośród pozostałych leków, pod warunkiem, że cena ta nie przekroczy limitu refundacji, z zastrzeżeniem § 6 ust.3 pkt 5 Załącznika nr 4 do SWZ.- dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. Wykonawca powinien dostarczyć leki w możliwie największych opakowaniach jednostkowych z uwagi na fakt, że Zamawiający wprowadził u siebie zintegrowany system zarządzania lekami (Unit Dose) – nie dotyczy zadania nr 26 i 27 Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Interne Kennung: Z/45/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczne jest zachowanie ciągłości farmakoterapii pacjentów ze względu na nowe leki oraz wzrost ilości pacjentów w programach terapeutycznych realizowanych przez szpital. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków z programów terapeutycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków stosowanych w chemioterapii w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Dostawy leków różnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków różnych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – Dostawy leków różnych
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – Dostawy środków do dezynfekcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków do dezynfekcji w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Dostawy preparatów do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do żywienia dojelitowego w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 – Dostawy płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płynów infuzyjnych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Dostawy płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Dostawy płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 – Dostawy płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 – Dostawy opatrunków do systemu podciśnieniowego leczenia ran typu V.A.C.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy opatrunków do systemu podciśnieniowego leczenia ran typu V.A.C. w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Dostawy opatrunków specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy opatrunków specjalistycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 27