See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 67/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Oddziału Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Ginekologiczno - Położniczej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Oddziału Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Ginekologiczno - Położniczej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb w siedzibie Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem zatwierdzonym przez Ordynatora Oddziału/Zastępcę Ordynatora Oddziału/Dyrektora ds. Medycznych w ramach: 1) Oddziału: a) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 07:25 a 15:00 (średniomiesięcznie 2 świadczenia); b) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną od 15:00 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); c) w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (święta) pomiędzy godziną 07:25 a 07:25 dnia następnego (średniomiesięcznie 1 świadczenie); d) zabiegi histeroskopii diagnostycznej (średniomiesięcznie 20 zabiegów); e) zabiegi histeroskopii zabiegowej (średniomiesięcznie 40 zabiegów); 2) Poradni - według potrzeb Udzielającego zamówienia, w czasie wynikającym z obowiązującej organizacji pracy tej komórki. 3. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa harmonogram pracy Oddziału/Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Ordynator Oddziału/Zastępca Ordynatora Oddziału/Dyrektor ds. Medycznych. 5. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 6. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 7. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 8. Liczba osób świadczących usługi: maksymalnie 2. 9. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 67/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001