2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kapalný CO2 - rámcová dohoda 2024
Beschreibung: Předmětem budoucích zakázek jsou pravidelné dodávky kapalného CO2 na 2 lokality zadavatele, a to včetně pronájmu odpovídajících zásobníků pro uchovávání kapalného CO2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24112100 Kohlendioxid
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZADÁVACÍ DOKUMENTACE K ZADÁVACÍMU ŘÍZENÍ NA UZAVŘENÍ RÁMCOVÉ DOHODY KAPALNÝ CO2 – RÁMCOVÁ DOHODA 2024