See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 144099-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 109
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110
Interne Kennung: Zadanie nr 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111
Interne Kennung: Zadanie nr 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112
Interne Kennung: Zadanie nr 112
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116
Interne Kennung: Zadanie nr 116
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117
Interne Kennung: Zadanie nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 118
Interne Kennung: Zadanie nr 118
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 124
Interne Kennung: Zadanie nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125
Interne Kennung: Zadanie nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr 126
Interne Kennung: Zadanie nr 126
Los: LOT-0129
Titel: Zadanie nr 129
Interne Kennung: Zadanie nr 129
Los: LOT-0130
Titel: Zadanie nr 130
Interne Kennung: Zadanie nr 130
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr 132
Interne Kennung: Zadanie nr 132
Los: LOT-0145
Titel: Zadanie nr 145
Interne Kennung: Zadanie nr 145
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie nr 148
Interne Kennung: Zadanie nr 148