717979-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Regalanlagen – Dodávka položek interiéru depozitáře Bruntál
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka položek interiéru depozitáře Bruntál
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení a instalace vybavení interiéru pro depozitář Muzea v Bruntále, které slouží k zachování muzejních sbírek. Součástí zakázky je specializované vybavení pro konzervátorské pracoviště, nábytek z lamina a masivu, kovový a ocelový nábytek, pevné ocelové regály a příslušenství pro skladování, a také posuvné regály a úložné systémy pro efektivní využití prostoru a snadný přístup k uloženým předmětům. Veřejná zakázka je členěna na 5 částí. Blíže viz ZD.
Interne Kennung86/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151100 Regalanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle, 39180000 Labormöbel, 39181000 Labortische
5. Los
LosLOT-0004
TitelPevné ocelové regály a příslušenství
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení a instalace pevných ocelových regálů a příslušenství pro skladování. Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 4 VZ
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle
LosLOT-0005
TitelPosuvné regály a úložné systémy
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení a instalace posuvných regálů a úložných systémů pro efektivní využití prostoru a snadný přístup k uloženým předmětům. Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 5 VZ
LosLOT-0003
TitelNábytek – ocel, kov
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení a instalace kovového a ocelového nábytku. Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 3 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle, 39180000 Labormöbel
LosLOT-0002
TitelNábytek – lamino, masiv
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení a instalace nábytku z lamina a masivu. Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 2 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39112000 Stühle, 39181000 Labortische
LosLOT-0001
TitelVybavení konzervátorského pracoviště
BeschreibungPředmětem této části veřejné zakázky je pořízení a instalace vybavení pro konzervátorské pracoviště. Blíže viz ZD.
Interne KennungČást 1 VZ