2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej w ramach programu Narodowa Strategia Onkologiczna - 3 pakiety
Beschreibung: Zakup sprzętu do diagnostyki genetycznej w ramach programu Narodowa Strategia Onkologiczna - 3 pakiety
Interne Kennung: 138/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu UPUE. Zastosowanie procedury przyspieszonej spowodowane jest koniecznością pilnego rozstrzygnięcia postępowania - wyboru wykonawcy w celu wykorzystania i terminowego rozliczenia środków finansowych przyznanych w ramach dotacji Ministerstwa Zdrowia. W związku z powyższym zachowanie terminów określonych w ustawie Pzp jest niemożliwe.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Sekwenatory
Beschreibung: Pakiet 1 Sekwenatory
Interne Kennung: 138/2025 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Stacje pipetujące
Beschreibung: Pakiet 2 Stacje pipetujące
Interne Kennung: 138/2025 Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Termocykler
Beschreibung: Pakiet 3 Termocykler
Interne Kennung: 138/2025 Pakiet 3