718039-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Obsługa techniczna Centrum Rekreacji Astoria położonego w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 23
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa techniczna Centrum Rekreacji Astoria położonego w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 23
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa techniczna Centrum Rekreacji Astoria, położonego w Bydgoszczy przy ul. Królowej Jadwigi 23, w zakresie i warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 3. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp, zgodnie z zapisami pkt XXX SWZ.
Interne KennungZP 2631.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001