See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud werktuigbouwkundige installaties gemeente Zeewolde
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten