718096-2025 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa komputerów przenośnych wraz z systemem operacyjnym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów przenośnych wraz z systemem operacyjnym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych komputerów przenośnych 15” – 16” wraz z systemem operacyjnym, oprzyrządowaniem i wyposażeniem dodatkowym w liczbie 400 sztuk zgodnie z „Opisem przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 2 do swz oraz na warunkach określonych we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 13 do swz do jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy zgodnie z załącznikiem nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung513869-2025
Interne KennungGIP-GOZ.213.130.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem strona internetowa https://ezamowienia.gov.pl/pl/ Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji między Zamawiającym a wykonawcami zostały opisane w swz zamieszczonej na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 3. Zamawiający w toku prowadzenia postępowania zastosuje procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 6. Od Wykonawcy, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza , wymagane będzie wniesienie przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości i warunkach określonych odpowiednio we „Wzorach umowy" załącznik do swz 13. Klazula RODO w swz. 7 Wykonawcy, którzy złożyli ofertę niepodlegającą odrzuceniu w niniejszym postępowaniu, w dniu wyznaczonym przez Zamawiającego (po terminie składania ofert), okażą oferowany Sprzęt odpowiednio zgodnie z swz.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść 1