See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van twee opstellingen voor ozondestructie voor in de uitlaatschouw van een afvalenergiecentrale
Beschreibung: Levering van twee opstellingen voor ozondestructie voor in de uitlaatschouw van een afvalenergiecentrale
Interne Kennung: ISVAG - 2025/135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2025/135 - 1
Interne Kennung: 1