2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów.
Beschreibung: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung, 33124131 Reagenzstreifen, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Dostawa odczynników i dzierżawa aparatów (aparat główny i backup) do badań biochemicznych i immunochemicznych.
Beschreibung: Dostawa odczynników i dzierżawa aparatów (aparat główny i backup) do badań biochemicznych i immunochemicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów równowagi kwasowo-zasadowej.
Beschreibung: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do oznaczania parametrów równowagi kwasowo-zasadowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Dostawa odczynników i dzierżawa aparatu do badania ogólnego moczu.
Beschreibung: Dostawa odczynników i dzierżawa aparatu do badania ogólnego moczu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Dostawa materiałów jednorazowych do pobierania krwi systemem zamkniętym wraz z dzierżawą automatycznego czytnika do OB.
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowych do pobierania krwi systemem zamkniętym wraz z dzierżawą automatycznego czytnika do OB. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Dostawa odczynników do serologii grup krwi mikrometodą kolumnową – żelową wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem.
Beschreibung: Dostawa odczynników do serologii grup krwi mikrometodą kolumnową – żelową wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Dostawa odczynników do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatu.
Beschreibung: Dostawa odczynników do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą aparatu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: 27/ZP/2025 Pakiet 6