2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu na potrzeby szkół i placówek oświatowych z dzielnicy Włochy m.st. Warszawy na lata 2025-2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) w rozumieniu ustawy z dnia 10.04.1997 Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.), obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb 17 placówek oświatowych Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, wyszczególnionych w dokumentach zamówienia - załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia). Szacunkowe poziomy zużycia gazu na lata 2025 - 2026 oparte są na rzeczywistym historycznym poborze gazu w 2023 roku i wynosi 9 772 110,0 kWh.
Interne Kennung: DBFO/ZP/02/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas, 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu na potrzeby szkół i placówek oświatowych z dzielnicy Włochy m.st. Warszawy na lata 2025-2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) w rozumieniu ustawy z dnia 10.04.1997 Prawo energetyczne (Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.), obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb 17 placówek oświatowych Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, wyszczególnionych w dokumentach zamówienia - załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (Opis Przedmiotu Zamówienia). Szacunkowe poziomy zużycia gazu na lata 2025 - 2026 rok oparte jest na rzeczywistym historycznym poborze gazu w 2023 roku i wynosi 9 772 110,0 kWh.