See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Nowa Dęba w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów leśnych, szkółkarstwa oraz nasiennictwa i łowiectwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Nowa Dęba w roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Vorherige Bekanntmachung: 683613-2025
Interne Kennung: SA.270.2.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania został skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 PZP, z uwagi na składanie ofert w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 75251120 Waldbrandbekämpfung, 77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd, 45342000 Errichtung von Zäunen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Pakiet 01– leśnictwo: Berówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Berówka w roku 2026
Interne Kennung: Część nr 1 - Pakiet 01 – leśnictwo: Berówka
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Pakiet 02 – leśnictwo: Jadachy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa do wykonania na terenie leśnictwa Jadachy w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 2 - Pakiet 02 – leśnictwo: Jadachy
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Pakiet 03 – leśnictwo: Krawce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz nasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictwa Krawce w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 3 - Pakiet 03 – leśnictwo: Krawce
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Pakiet 04 – leśnictwo: Stale; leśnictwo szkółkarskie Bukie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymanie obiektów leśnych nasiennictwa, szkółkarstwa do wykonania na terenie leśnictwa Stale oraz leśnictwa szkółkarskiego Bukie w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 4 - Pakiet 04 – leśnictwo: Stale; leśnictwo szkółkarskie Bukie
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Pakiet 05 – leśnictwo: leśnictwo: Bojanów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictwa Bojanów w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 5 - Pakiet 05 – leśnictwo: leśnictwo: Bojanów;
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Pakiet 06 – leśnictwo: leśnictwo: Borek;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Borek w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 6 - Pakiet 06 – leśnictwo: leśnictwo: Borek;
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Pakiet 07 – leśnictwo: leśnictwo: Poręby;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Poręby w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 7 - Pakiet 07 – leśnictwo: leśnictwo: Poręby;
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Pakiet 08 – leśnictwo: leśnictwo: Stany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, nasiennictwa oraz ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Stany w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 8 - Pakiet 08 – leśnictwo: leśnictwo: Stany
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Pakiet 09 – leśnictwo: Świerczyny i OHZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, plantacji nasiennej, łowiectwa do wykonania na terenie leśnictwa Świerczyny w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 9 - Pakiet 09 – leśnictwo: Świerczyny i OHZ
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Pakiet 10 – leśnictwo: Brzostowa Góra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Brzostowa Góra w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 10 - Pakiet 10 – leśnictwo: Brzostowa Góra
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Pakiet 11 – leśnictwo: Buda Tuszowska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Buda Tuszowska w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 11 - Pakiet 11 – leśnictwo: Buda Tuszowska
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Pakiet 12 – leśnictwo: Dąbrowica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Dąbrowica w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 12 - Pakiet 12 – leśnictwo: Dąbrowica
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Pakiet 13 – leśnictwo: Krasiczyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Krasiczyn w roku 2026.
Interne Kennung: Część nr 13 - Pakiet 13 – leśnictwo: Krasiczyn
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Pakiet 14 – leśnictwo: Rozalin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie leśnictwa Rozalin w roku 2026
Interne Kennung: Część nr 14 - Pakiet 14 – leśnictwo: Rozalin