718213-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego radiologicznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednorazowego sprzętu medycznego radiologicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego radiologicznego zwanego dalej towarem, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung121/PN/ZP/D/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungPakiet 4