See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy leków, w tym leków stosowanych w ramach programów lekowych NFZ. Szczegółowy wykaz, opis, parametry, zakres i wymagania przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 144099-2025
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Ze względu na ilość oraz różnorodność w zakresie poszczególnych części/zadań postępowania, zostały one szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia