See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Sierakowice wraz z prowadzeniem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2026 roku
Beschreibung: 1. Tytułowe zamierzenie obejmuje wykonanie następujących usług w ramach dwóch części zamówienia: A) Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.2 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach, niezamieszkałych na których w sposób ciągły prowadzone są usługi w zakresie administracji publicznej, oświaty i kultury, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.3 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.4 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z koszy ulicznych i odpadów luzem z miejsc publicznych na terenie Gminy Sierakowice; 1.5 zbieranie i unieszkodliwianie zwłok bezdomnych zwierząt bądź zabitych w wyniku kolizji drogowych z terenu Gminy Sierakowice; B) Części II zamówienia (prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, przy ul. Brzozowej 2a w Sierakowicach, zwanego w dalszej części SOPZ jako PSZOK; 1.2 obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Brzozowa 2a w Sierakowicach.
Interne Kennung: SUE.271.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice).
Beschreibung: A) Część I zamówienia (Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych z terenu gminy Sierakowice). Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.2 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na nieruchomościach, niezamieszkałych na których w sposób ciągły prowadzone są usługi w zakresie administracji publicznej, oświaty i kultury, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.3 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których znajdują się domki letniskowe, lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Gminy Sierakowice; 1.4 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z koszy ulicznych i odpadów luzem z miejsc publicznych na terenie Gminy Sierakowice; 1.5 zbieranie i unieszkodliwianie zwłok bezdomnych zwierząt bądź zabitych w wyniku kolizji drogowych z terenu Gminy Sierakowice;
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Części II zamówienia (prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi: 1.1 odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, przy ul. Brzozowej 2a w Sierakowicach, zwanego w dalszej części SOPZ jako PSZOK; 1.2 obsługa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, ul. Brzozowa 2a w Sierakowicach.