See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 1 samochodu. Przedmiot zamówienia jest niepodzielny. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załącznik Nr 3 do SWZ zamówienia oraz w załączniku do PPU. Szczegółowa specyfikacja techniczna wraz ze szczegółowymi warunkami realizacji zamówienia stanowi załącznik do PPU. 4. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
Vorherige Bekanntmachung: 570615-2025
Interne Kennung: MT.2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück