See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 5 zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 5 zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. Zadanie nr 1 – Dostawa wstrząsarki laboratoryjnej do sit 200 mm – 1 zestaw. Zadanie nr 2 – Dostawa i instalacja mikroskopu polaryzacyjnego z wyposażeniem – 1 zestaw. Zadanie nr 3 – Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej – 1 sztuka. Zadanie nr 4 – Dostawa mieszadła laboratoryjnego – 1 sztuka. Zadanie nr 5 – Dostawa łaźni termostatycznej z wyposażeniem – 1 zestaw. 3. Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38436000 Rüttler und Zubehör, 38515100 Polarisationsmikroskope, 38436500 Mechanische Rührer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wstrząsarki laboratoryjnej do sit 200 mm. – 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436000 Rüttler und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i instalacja mikroskopu polaryzacyjnego z wyposażeniem – 1 zestaw.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38515100 Polarisationsmikroskope
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wytrząsarki laboratoryjnej – 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa mieszadła laboratoryjnego – 1 sztuka.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436500 Mechanische Rührer
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa łaźni termostatycznej z wyposażeniem – 1 zestaw.
Interne Kennung: Zadanie nr 5