718272-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmującą sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o.o.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmującą sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno-Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o.o. Zakres zamówienia jest niepodzielny, w związku z czym Wykonawca musi posiadać umowę z operatorem Systemu Dystrybucyjnego na świadczenie usług dystrybucji na obszarze, na którym znajduje się miejsce dostarczania energii elektrycznej (Załącznik nr 5-Oświadczenie w zakresie posiadania umowy z OSD).
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy