See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor projectcoördinatie bij bouw- en infrastructuurprojecten op Limburg Diepenbeek Campus
Beschreibung: Raamovereenkomst voor projectcoördinatie bij bouw- en infrastructuurprojecten op Limburg Diepenbeek Campus
Interne Kennung: LimburgDC_2025_DC.01_MG_bouwcoördinator_2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LimburgDC_2025_DC.01_MG_bouwcoördinator_2 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1