See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kombinezonów do pracy w wodzie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 613574-2025
Interne Kennung: D/129/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18114000 Overalls
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kombinezonów do pracy w wodzie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na zadania. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: D/129/2025 dostawa kombinezonów do pracy w wodzie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów do pracy w wodzie bez podziału na zadania. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.