See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku w podziale na 3 zadania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku w podziale na 3 zadania. Zadanie nr 1: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane. Zadanie nr 2: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane. Zadanie nr 3: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki użytkowe (przychodnie zdrowia). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.1, 6.2, 6.3 do SWZ - dotyczy odpowiednio zadania nr 1, 2 i 3, tj.: opis przedmiotu zamówienia: czynności administracyjne oraz wykaz nieruchomości.
Interne Kennung: DZ.IP.26.3.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający w ramach prowadzenia postępowania będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp - tzw. procedurę odwróconą. 2.W związku z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - tj. JEDZ. Zamawiający będzie żądał tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, JEDZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - oświadczenia te muszą potwierdzać brak podstaw wykluczenia każdego z wykonawców niezależnie oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, wykonawca przedstawia, wraz z JEDZ, również JEDZ podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α i w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie lub okoliczności wskazane w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jedn. Dz.U. z 2024 r. poz. 507). 7. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w § 2 ust. 1 pkt 1, 2, 6, 7; § 9 ust. 1 pkt 2 Rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 8. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w § 4 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 9. Jeżeli Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostepniających zasoby zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych dotyczących tych podmiotów zgodnie z §5 rozporządzenia., o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 10. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków w formularzu ogłoszenia, wszystkie dodatkowe informacje znajdują się w dokumentach zamówienia (SWZ).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75123000 Administrative Dienste im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku w podziale na 3 zadania. Zadanie nr 1: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.1 do SWZ - dotyczy odpowiednio zadania nr 1 tj.: opis przedmiotu zamówienia: czynności administracyjne oraz wykaz nieruchomości.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku w podziale na 3 zadania. Zadanie nr 2: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki mieszkalne, użytkowe i wykwaterowane. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.2, do SWZ - dotyczy odpowiednio zadania nr 2 , tj.: opis przedmiotu zamówienia: czynności administracyjne oraz wykaz nieruchomości.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki użytkowe (przychodnie zdrowia).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku w podziale na 3 zadania. Zadanie nr 3: Usługa związana z administrowaniem nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Białystok będącymi w zarządzie Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku - budynki użytkowe (przychodnie zdrowia). Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6.3 do SWZ - dotyczy odpowiednio zadania nr 3, tj.: opis przedmiotu zamówienia: czynności administracyjne oraz wykaz nieruchomości.
Interne Kennung: Zadanie nr 3