2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Chełm, Parczew, Puławy na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowań siedliskowych dla Nadleśnictw: Józefów, Tomaszów według stanu na 01 stycznia 2028 r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567 ze zm. – dalej: „Ustawa o lasach”) obejmujące sporządzenie projektów planu urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Chełm, Parczew, Puławy na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego dla Nadleśnictw: Józefów, Tomaszów według stanu na 01 stycznia 2028 r. 2.Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części. W przypadku gdy Wykonawca składa ofertę na więcej niż jedną część zamówienia, każdą ofertę musi wypełnić i złożyć oddzielnie. Oferta złożona na daną część zamówienia musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej części. Opis części zamówienia: a) Część nr 1 - Opracowanie dokumentacji do projektów planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Chełm, Parczew, Puławy, według stanu na 1 stycznia 2028 r.. W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono trzy zadania, obejmujące: • Nadleśnictwo Chełm na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r., • Nadleśnictwo Parczew na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r., • Nadleśnictwo Puławy na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r Powierzchnia ogólna Nadleśnictw dla których należy sporządzić projekty planu urządzenia lasu [dane według stanu na 31.08.2025r.]: LP Nadleśnictwo / Powierzchnia (ha) - Chełm 24187 - Parczew 17791 - Puławy 16967 b) Część nr 2 - Opracowanie pełnej dokumentacji siedliskowej dla Nadleśnictw: Józefów, Tomaszów wg stanu na 1 stycznia 2028 roku. W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono dwa zadania, Powierzchnia leśna nadleśnictwa dla którego należy sporządzić opracowanie siedliskowe [dane według stanu na 31.08.2025r.]: Nadleśnictwo/ Powierzchnia ogółem(ha)/ Powierzchnia leśna (ha)*/ powierzchnia nieleśna (ha) - Józefów 19681 / 19370 / 311 - Tomaszów 18701 / 18053 / 648 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZU.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung, 77231400 Forstinventur, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Opracowanie dokumentacji do projektów planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Chełm, Parczew, Puławy, według stanu na 1 stycznia 2028 r.
Beschreibung: W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono trzy zadania, obejmujące: • Nadleśnictwo Chełm na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r., • Nadleśnictwo Parczew na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r., • Nadleśnictwo Puławy na okres 2028-2037 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000, wg stanu na 1 stycznia 2028 r Powierzchnia ogólna Nadleśnictw dla których należy sporządzić projekty planu urządzenia lasu [dane według stanu na 31.08.2025r.]: LP / Nadleśnictwo / Powierzchnia (ha) 1.Chełm 24187ha, 2.Parczew 17791ha, 3. Puławy 16967ha.
Interne Kennung: ZU.270.1.2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Opracowanie pełnej dokumentacji siedliskowej dla Nadleśnictw: Józefów, Tomaszów wg stanu na 1 stycznia 2028 roku.
Beschreibung: W zakresie tej części zamówienia wyodrębniono dwa zadania. Powierzchnia leśna nadleśnictwa dla którego należy sporządzić opracowanie siedliskowe [dane według stanu na 31.08.2025r.]: LP / Nadleśnictwo / Powierzchnia ogółem(ha) / Powierzchnia leśna (ha)* /Powierzchnia nieleśna (ha) 1.Józefów 19681ha 19370ha 311ha 2.Tomaszów 18701ha 18053ha 648ha
Interne Kennung: ZU.270.1.2025/2