2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń, terenów zewnętrznych posesji obiektów użytkowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń, terenów zewnętrznych posesji obiektów użytkowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wykaz obiektów użytkowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ich powierzchnie oraz opis zostały zamieszczone w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: BOU-OA.471.PN-34/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001