718571-2025 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – dostawy materiałów okulistycznych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawy materiałów okulistycznych
Beschreibungdostawy materiałów okulistycznych według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (pakiet nr 23)
Interne Kennung83/ZP/2024
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.