See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP/PN/91/25 Jednorazowe dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach”,
Beschreibung: Dostawy odczynników diagnostycznych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach a) Pakiet nr 1 Odczynnik diagnostyczne (45) b) Pakiet nr 2 Odczynnik diagnostyczne -markery (45) c) Pakiet nr 3 Odczynniki diagnostyczne III (50) d) Pakiet nr 4 Odczynniki diagnostyczne IV (50) e) Pakiet nr 5 Odczynniki diagnostyczne V (50) f) Pakiet nr 6 Odczynniki diagnostyczne VI (50) g) Pakiet nr 7 – Odczynniki do analizatora Hipro, którym dysonuje Zamawiający (50) h) Pakiet nr 11 – Odczynniki do Aparatu MagCore którym dysponuje Zamawiający (50) i) Pakiet nr 12 – Odczynniki diagnostyczne II (50)
Vorherige Bekanntmachung: 109512-2025
Interne Kennung: RZP/PN/91/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust 2 Pzp ze względu na opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89 Pzp, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu dotyczącego niniejszego postępowania Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1– Odczynniki diagnostyczne (45)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 1– Odczynniki diagnostyczne (45)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 2 – Odczynniki diagnostyczne markery (45)
Beschreibung: Odczynniki diagnostyczne markery
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – Odczynniki diagnostyczne markery (45)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 3 Odczynniki diagnostyczne III (50)
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Odczynniki diagnostyczne III (50)
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 4 - Odczynniki diagnostyczne IV (50)
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Odczynniki diagnostyczne IV (50)
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 5 Odczynniki diagnostyczne V (50)
Interne Kennung: Pakiet nr 5 Odczynniki diagnostyczne V (50)
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 6 Odczynniki diagnostyczne VI (50)
Interne Kennung: Pakiet nr 6 Odczynniki diagnostyczne VI (50)
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 7 – Odczynniki do analizatora Hipro, którym dysonuje Zamawiający (50)
Beschreibung: Odczynniki do analizatora Hipro, którym dysonuje Zamawiający
Interne Kennung: Pakiet nr 7 – Odczynniki do analizatora Hipro, którym dysonuje Zamawiający (50)
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 11 – Odczynniki do Aparatu MagCore którym dysponuje Zamawiający (50)
Beschreibung: Odczynniki do Aparatu MagCore którym dysponuje Zamawiający
Interne Kennung: Pakiet nr 11 – Odczynniki do Aparatu MagCore którym dysponuje Zamawiający (50)
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 12– Odczynniki diagnostyczne II (50)
Interne Kennung: Pakiet nr 12 – Odczynniki diagnostyczne II (50)