2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Słupcy oraz budowa sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej na terenie aglomeracji Słupca
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego w formule „zaprojektuj i wybuduj” obejmującego: zdefiniowanie zakresu rzeczowego i zaprojektowanie - wykonanie dokumentacji projektowej, w oparciu o Program Funkcjonalno – Użytkowy (dalej także: „PFU”) oraz wykonanie robót budowlanych w zakresie rozbudowy i przebudowy oczyszczalni ścieków w Słupcy oraz budowy sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej na terenie aglomeracji Słupca. 5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Dokumentacja Techniczna, zbiorczo określona dalej w dokumentach zamówienia jako Załącznik Nr 1 do SWZ, oraz warunki określone w Projekcie umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: RIM.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001