See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanpassing specifieke VRBZO-programmatuur en uitbouw drukluchtschuimsysteem
Beschreibung: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. VRBZO heeft gebruik gemaakt van de in artikel 2.32 lid 1 onderdeel b onder 2 geboden mogelijkheid van vrijstelling van de aanbestedingsplicht op grond van mededinging om technische reden. Alle opbouwers beschikken over specifieke kennis van hun eigen voertuig en specifiek opgeleid personeel voor het aanpassen van software en opbouw van het voertuig waardoor wordt gegarandeerd dat uitval tot minimum wordt beperkt. Het uitbouwen van het drukluchtschuim systeem vergt specifieke kennis van het besturingssysteem en opbouw van de tankautospuit. De opbouwer beschikt als enige over toegang tot de specifieke software, specifiek geschoold personeel en originele onderdelen om de aanpassing uit te voeren. De aanpassing van specifieke VRBZO-programmatuur en opbouw zijn onlosmakelijk aan elkaar verbonden. Als hulpdienst is een maximale beschikbaarheid van het voertuig noodzakelijk. Deze opdracht betreft 26 voertuigen van opbouwer Ziegler uit Winschoten die ook de software heeft ontwikkeld. Om deze redenen wordt de opdracht gegund aan Ziegler. Er is geen mededinging om technische redenen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. VRBZO heeft gebruik gemaakt van de in artikel 2.32 lid 1 onderdeel b onder 2 geboden mogelijkheid van vrijstelling van de aanbestedingsplicht op grond van mededinging om technische redenen. Om diverse redenen wordt het drukluchtschuim systeem van 26 tankautospuiten van VRBZO buiten werking gesteld. Deze aanpassing vergt een softwarematige aanpassing in specifieke maatwerk programmatuur voor VRBZO en een aanpassing aan de opbouw van het voertuig. Alle opbouwers beschikken over specifieke kennis van hun eigen voertuig en specifiek opgeleid personeel voor het aanpassen van software en opbouw van het voertuig waardoor wordt gegarandeerd dat uitval tot minimum wordt beperkt. Het uitbouwen van het drukluchtschuim systeem vergt specifieke kennis van het besturingssysteem en opbouw van de tankautospuit. De opbouwer beschikt als enige over toegang tot de specifieke software, specifiek geschoold personeel en originele onderdelen om de aanpassing uit te voeren. De aanpassing van specifieke VRBZO-programmatuur en opbouw zijn onlosmakelijk aan elkaar verbonden. Als hulpdienst is een maximale beschikbaarheid van het voertuig noodzakelijk. Deze opdracht betreft 26 voertuigen van opbouwer Ziegler uit Winschoten die ook de software heeft ontwikkeld. Om deze redenen wordt de opdracht gegund aan Ziegler. Er is geen mededinging om technische redenen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanpassing 26 TS'en
Beschreibung: Aanpassing specifieke VRBZO-programmatuur en uitbouw drukluchtschuimsysteem Om diverse redenen wordt het drukluchtschuim systeem van 26 tankautospuiten van VRBZO buiten werking gesteld. Deze aanpassing vergt een softwarematige aanpassing in specifieke maatwerk programmatuur voor VRBZO en een aanpassing aan de opbouw van het voertuig.
Interne Kennung: 1