718750-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Zabiegi pielęgnacyjno–ochronne i hodowlane w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2024 r. – część 1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno–ochronne i hodowlane w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2024 r. – część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu zabiegów–pielęgnacyjno ochronnych i hodowlanych w Roztoczańskim Parku Narodowym w 2024 roku, obejmujące w szczególności: a) cięcia przebudowy pielęgnacyjne i sanitarne wraz ze zrywką drewna, b) ochronę nieleśnych ekosystemów lądowych, c) ochronę zwierząt specjalnej troski.
Interne Kennung: DOP.271.10.2023.zb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 90721700 Schutz gefährdeter Arten, 45341000 Errichtung von Geländern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno-ochronne w obwodzie ochronnym Jarugi i Słupy
Beschreibung: Realizacja zabiegów pielęgnacyjno-ochronnych w obwodzie ochronnym Jarugi i Słupy w 2024 r., zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr I
Los: LOT-0002
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno-ochronne w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz
Beschreibung: Realizacja zabiegów pielęgnacyjno-ochronnych w obwodzie ochronnym Horodzisko i Obrocz w 2024 r., zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr II
Los: LOT-0003
Titel: Zabiegi pielęgnacyjno-ochronne w obwodzie ochronnym Bukowa Góra i Kruglik
Beschreibung: Realizacja zabiegów pielęgnacyjno-ochronnych w obwodzie ochronnym Bukowa Góra i Kruglik w 2024 r., zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr III