See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY MSZANA DOLNA W SEZONIE 2025/2026”
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg na terenie Gminy Mszana Dolna w sezonie zimowym 2025/2026 2. Świadczenie usług będących przedmiotem niniejszego zamówienia polegać będą na: 1) świadczeniu usług w zakresie zimowego utrzymania dróg polegających na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną) zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg. 2) zapewnieniu jakości wykonywanych usług odpowiadających obowiązującym standardom zimowego utrzymania dróg, ustalonych przez Zamawiającego. 3) przekazywanie za pośrednictwem osób obsługujących pojazdy i sprzęt przedstawicielom Zamawiającego informacji o aktualnym stanie przejezdności dróg, oraz zagrożeniach spowodowanych aktualnymi warunkami atmosferycznymi. 4) utrzymaniu w gotowości sprzętu i urządzeń przewidzianych do realizacji przedmiotu zamówienia wraz z ich obsługą, a w przypadku awarii sprzętu do realizacji zimowego utrzymania dróg Wykonawca niezwłocznie telefonicznie zgłasza ten fakt Zamawiającemu. Wykonawca zobowiązany jest dysponować w pełni sprawnym i wyposażonym sprzętem zastępczym, który wykona zlecone zadanie. Sprzęt zastępczy musi spełniać kryteria dla danego sprzętu określone wSWZ. 5) zapewnieniu przez Wykonawcę we własnym zakresie obsługi naprawczo-remontowej sprzętu przewidzianego do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg, 6) udostępnienia Zamawiającemu zaoferowanych w ofercie pojazdów/ nośników do świadczenia usług przy zimowym utrzymaniu dróg , w celu zamontowania urządzeń monitorujących GPS. Montaż odbywa się w siedzibie Wykonawcy lub innym wskazanym miejscu. Nadajniki i ich montażbędzie zapewniony i opłacony przez Zamawiającego. Urządzenia stanowią własność Zamawiającego. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia tych urządzeń powstałych z winy niewłaściwego ich użytkowania bądź regulowania bez wiedzy i zgody Właściciela tych urządzeń. 7) w czasie obowiązywania umowy Wykonawca zapewnia łączność telefoniczną z osobą wyznaczoną przez Zamawiającego. Każdy sprzęt do zimowego utrzymania musi posiadać telefon komórkowy z zestawem głośnomówiącym lub słuchawkowym w celu zapewnienia bezpośredniego kontaktu z kierowcą. 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli gotowości sprzętu przed rozpoczęciem świadczenia usług w zakresie " Zimowego utrzymania dróg" oraz podczas całego okresu zimowego.
Vorherige Bekanntmachung: 560479-2025
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon I - Kasnia Wielka cz.1
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasina Wielka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.1
Menge: 16,34 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Rejon II - Kasnia Wielka cz.2
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.2
Menge: 14,57 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Rejon III - Kasnia Wielka - Kasinka Mała
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasina Wielka i Kasinka Mała polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.3
Menge: 14,84 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Rejon IV - Kasinka Mała - cz.2
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Kasinka Mała polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.4
Menge: 17,37 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Rejon V - Kasinka Mała cz.3
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.5
Menge: 16,37 Kilometer
Los: LOT-0006
Titel: Rejon VI - Lubomierz - cz.1
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Lubomierz polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.6
Menge: 15,12 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: Rejon VII - Lubomierz - cz.2
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.7
Menge: 17,64 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: Rejon VIII - Mszana Górna
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Mszana Górna polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.8
Menge: 18,28 Kilometer
Los: LOT-0009
Titel: Rejon IX - Mszana Górna - Łostówka
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Mszana Górna i Łostówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.9
Menge: 12,44 Kilometer
Los: LOT-0010
Titel: Rejon X - Łętowe
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Łętowe polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.10
Menge: 18,52 Kilometer
Los: LOT-0011
Titel: Rejon XI - Łostówka
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Łostówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.11
Menge: 12,84 Kilometer
Los: LOT-0012
Titel: Rejon XII - Olszówka - cz.1
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Olszówka polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.12
Menge: 14,2 Kilometer
Los: LOT-0013
Titel: Rejon XIII - Olszówka - Raba Niżna
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Olszówka i Raba Niżna polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.13
Menge: 14,15 Kilometer
Los: LOT-0014
Titel: Rejon XIV - Raba Niżna - Glisne
Beschreibung: Świadczenie usługi zimowego utrzymania drogi we Wsi Raba Niżna i Glisne polegające min. na odśnieżaniu dróg i zwalczaniu śliskości nawierzchni dróg (mieszaniną piaskowo-solną)zwalczanie i likwidowanie śliskości zimowej (gołoledzi, lodowicy, śliskości pośniegowej) przez stosowanie środków chemicznych, materiałów uszorstniających oraz usuwanie naboju lodowego, zgodnie z Specyfikacją techniczną stanowiącą załącznik do SWZ w zakresie zimowego utrzymania dróg.
Interne Kennung: ZP.271.28.2025.PN.14
Menge: 17,87 Kilometer