718830-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KOBIELE WIELKIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KOBIELE WIELKIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kobiele Wielkie w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 02.01.2026 r. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2) zapewnienie wyposażenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), mieszczącego się przy ul. Reymonta 5 w Kobielach Wielkich, w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kobiele Wielkie i zagospodarowanie zebranych z PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Łączna liczba osób zameldowanych: 4275 ( stan na 31.08.2025 r.), Nieruchomości zamieszkałe: 1272 ( stan na 31.08.2025 r.), Łączna liczba osób zamieszkałych: 3672 ( stan na 31.08.2025 r.), UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Kobiele Wielkie w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 02.01.2026 r. Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, 2) zapewnienie wyposażenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), mieszczącego się przy ul. Reymonta 5 w Kobielach Wielkich, w kontenery i pojemniki na odpady celem odbierania (przyjmowania) odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Kobiele Wielkie i zagospodarowanie zebranych z PSZOK odpadów oraz zapewnienie obsługi PSZOK. Łączna liczba osób zameldowanych: 4275 ( stan na 31.08.2025 r.), Nieruchomości zamieszkałe: 1272 ( stan na 31.08.2025 r.), Łączna liczba osób zamieszkałych: 3672 ( stan na 31.08.2025 r.), UWAGA ! Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości nieruchomości, z których będą odbierane odpady komunalne. Ich ilość może wzrosnąć lub zmaleć w okresie realizacji zamówienia. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.