2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa na usługi wywozu nieczystości płynnych przy użyciu wozu asenizacyjnego ze zbiorników bezodpływowych, gruntowne czyszczenie zbiorników oraz ciśnieniowe czyszczenie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej na zlecenie Zamawiającego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zawarcie umowy ramowej na sukcesywne świadczenie usług wywozu nieczystości płynnych przy użyciu wozu asenizacyjnego ze zbiorników bezodpływowych, gruntowne czyszczenie zbiorników oraz ciśnieniowe czyszczenie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej na zlecenie Zamawiającego. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia maksymalnie z 4 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert których wycena jednostkowych usług nie przekracza kwot jednostkowych, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, chyba że Zamawiający będzie mógł przyjąć ofertę z wyższą wyceną (przyjęcie oferty z wyższą wyceną jest uznaniową decyzją Zamawiającego i powoduje umieszczenie wykonawcy w rankingu Wykonawców). Jeżeli zostaną złożone trzy, dwie lub jedna oferta spełniające warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert, Zamawiający podpisze umowę z trzema, dwoma lub jednym Wykonawcą. Wykaz adresowy stanowi załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Ceny jednostkowe zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu usługi. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 257 ustawy pzp, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną przyznane.
Interne Kennung: DZP.26.216.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art 138 ust 4 ustawy pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90420000 Abwasserbehandlung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zawarcie umowy ramowej na sukcesywne świadczenie usług wywozu nieczystości płynnych przy użyciu wozu asenizacyjnego ze zbiorników bezodpływowych, gruntowne czyszczenie zbiorników oraz ciśnieniowe czyszczenie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej na zlecenie Zamawiającego. Zamawiający zamierza zawrzeć umowę ramową na realizację zamówienia maksymalnie z 4 wykonawcami, spełniającymi warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert których wycena jednostkowych usług nie przekracza kwot jednostkowych, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, chyba że Zamawiający będzie mógł przyjąć ofertę z wyższą wyceną (przyjęcie oferty z wyższą wyceną jest uznaniową decyzją Zamawiającego i powoduje umieszczenie wykonawcy w rankingu Wykonawców). Jeżeli zostaną złożone trzy, dwie lub jedna oferta spełniające warunki udziału w postępowaniu i oferującymi najkorzystniejsze warunki w kryteriach oceny ofert, Zamawiający podpisze umowę z trzema, dwoma lub jednym Wykonawcą. Wykaz adresowy stanowi załącznik nr 7 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Ceny jednostkowe zawarte w ofercie Wykonawcy nie mogą ulec zmianie przy rozliczeniu usługi.
Interne Kennung: Szambo
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na usługi będące przedmiotem zamówienia, w wysokości do 30 % kwoty zamówienia podstawowego, określonej w umowie. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie tej usługi nastąpi przy zastosowaniu, cen jednostkowych, które zostały określone w formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 3 do Umowy