See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van zuivelproducten
Beschreibung: Deze opdracht betreft een overeenkomst voor de aankoop en levering van zuivelproducten. De looptijd van deze overeenkomst bedraagt maximaal 4 jaar; de initiële duur van het contract bedraagt 2 jaar en wordt 2 keer stilzwijgend verlengd met telkens een periode van 1 jaar behoudens aangetekende opzeg min. 3 maanden voor de aanvang van de stilzwijgende verlenging. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheden.
Interne Kennung: PPP0QX-302/5299/AZSINTMARIA/2024-021
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Melk en melkproducten
Beschreibung: Melk en melkproducten
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-021 01_1
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De ondernemer voegt aan de offerte de prijslijst toe van het assortiment, dat deel uitmaakt van de omschreven markt, dat de ondernemer aanbiedt naast de posten opgenomen in de inventaris. De ondernemer geeft de voorwaarden mee waarbij de aanbestedende overheid kortingen kan verkrijgen bij de aankoop van het extra aangeboden assortiment: 1. Staffelkorting volgens het bestelbedrag 2. Online bestelling via de webshop 3. Bestelling voor levering volgende werkdag 4. Bestelling voor levering 2e volgende werkdag 5. etc...)
Los: LOT-0002
Titel: Eieren
Beschreibung: Eieren
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-021 02_2
Los: LOT-0003
Titel: Platte en smeerkazen
Beschreibung: Platte en smeerkazen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-021 03_3
Los: LOT-0004
Titel: Harde en zachte kazen
Beschreibung: Harde en zachte kazen
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-021 04_4
Los: LOT-0005
Titel: Yoghurt en melkdesserten
Beschreibung: Yoghurt en melkdesserten
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-021 05_5