718964-2025 - Ergebnis
Tschechien – Aushubmaschinen – Dodávka kráčivého rypadla včetně příslušenství
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kráčivého rypadla včetně příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodání 1 ks nového nepoužitého kráčivé rypadlo včetně příslušenství, v provedení a výbavě dle technické specifikace. Blíže vymezeno vzorem kupní smlouvy (dále jen smlouva) a jejími přílohami.
Interne Kennung2025/56
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262000 Aushubmaschinen
5. Los
LosLOT-0001