719-2025 - Ergebnis
Polen – Pflege von Parkanlagen – Bieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej w parkach, na skwerach i zieleńcach oraz placów zabaw, zewnętrznych siłowni plenerowych i obiektów „Street Workout” na terenie miasta Świętochłowice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie terenów zieleni miejskiej w parkach, na skwerach i zieleńcach oraz placów zabaw, zewnętrznych siłowni plenerowych i obiektów „Street Workout” na terenie miasta Świętochłowice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja usługi bieżącego utrzymania czystości oraz pielęgnacji terenów zieleni miejskiej w parkach, na skwerach i zieleńcach oraz utrzymanie czystości placów zabaw, zewnętrznych siłowni plenerowych i obiektów „Street Workout”. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: • bieżące utrzymanie czystości terenów zieleni miejskiej (opróżnianie pojemników na odpady; usuwanie zanieczyszczeń; czyszczenie oraz odśnieżanie nawierzchni; czyszczenie placów zabaw oraz nawierzchni syntetycznych; usuwanie wiatrołomów; mycie obiektów małej architektury oraz wymianę piasku w piaskownicach), • pielęgnację terenów zieleni miejskiej (wiosenne i jesienne wygrabienie liści; koszenie trawników; pielęgnacja krzewów, żywopłotów, rabat i różanek), • utrzymanie sprawności technicznej i funkcjonalnej ławek (bieżące utrzymanie oraz zakup 20 sztuk ławek).
Interne KennungINZP.271.33.2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001