719005-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bereitstellung von Software – Nákup Subskripcí OPSWAT na období 2026-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup Subskripcí OPSWAT na období 2026-2028
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je nákup subskripcí OPSWAT na období od 28. 4. 2026 do 27. 4. 2028 (24 měsíců) na základě uzavřené smlouvy s jedním dodavatelem pod názvem Smlouva o poskytování subskripcí OPSWAT (dále jen „Smlouva“). Ministerstvo zahraničních věcí ČR od 1. 7. 2024 aktivně využívá tzv. Bezpečný e-mail (dále jen „BE“), neboli bezpečné prostředí, které umožňuje e-mailovou komunikaci, přístup k různým aplikacím a bezpečný přístup do internetu. Součástí BE je řešení Čističky – kontrola a sanitizace souborů, vícenásobné antivirové skenování, zajištění bezpečného přenosu dat a zabezpečení USB a jiných výměnných médií. Řešení Čističky je implementováno na produkty subskripcí OPSWAT. S ohledem na skutečnost, že zadavatel již vlastní subskripce OPSWAT, je pro zajištění chodu řešení Čističky nutné zajistit kontinuitu platnosti subskripcí stejné značky i pro následující období, tedy subskripce OPSWAT platné od 28. 4. 2026 do 27. 4. 2028 (24 měsíců).
Interne KennungN006/25/V00036132
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka bude zadávána v otevřeném řízení dle § 56 zákona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001