2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní podpora VMware vSphere
Beschreibung: Předmětem zakázky je poskytování servisní podpory VMware vSphere ENTERPRISE PLUS. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí příloh zadávací dokumentace, která je k dispozici na profilu zadavatele pod ID: 3290 zde: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/830937.
Interne Kennung: 3290/700/OVZ/2025/HB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: čl. I. odst. 5 předlohy smlouvy: V případě, že bude Objednatel v průběhu poskytování Služeb dle čl. IV této smlouvy potřebovat pořídit další přístupy, licence či balíčky ke Službě dle odst. 3 tohoto článku (společně dále jen „přístupy“), zavazuje se Poskytovatel na písemnou výzvu Objednatele tyto přístupy Objednateli poskytnout, a to za cenu odpovídající počtu poskytovaných přístupů dle Kalkulace, po dobu od prvního dne měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byla doručena výzva Poskytovateli, do konce probíhajícího kalendářního roku. Výzva musí být Poskytovateli doručena nejpozději do 20. dne v měsíci. V opačném případě není Poskytovatel povinen poskytnout požadované přístupy již pro následující měsíc, ale až od 1. dne v měsíci jemu následujícímu, nedohodnou-li se smluvní strany jinak. Řádné zajištění dalších přístupů v souladu s požadavky dle výzvy bude potvrzeno protokolem o poskytnutí přístupů, který bude oboustranně podepsán smluvními stranami v den, od kterého Poskytovatel započne další požadované přístupy poskytovat.