719062-2025 - Ergebnis
Polen – Kofferdurchleuchtungsausrüstung – „Zakup urządzenia RTG EDSCB oraz skanera bezpieczeństwa”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup urządzenia RTG EDSCB oraz skanera bezpieczeństwa”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzenia RTG EDSCB oraz skanera bezpieczeństwa z podziałem na dwa zadania: 1.1 Zadanie nr 1 zakup urządzenia RTG EDSCB - dostarczenie, montaż, instalacja oraz uruchomienie urządzenia RTG EDSCB standardu C3 ECAC oraz posiadającego certyfikat TSA, stosowanego do kontroli bagażu kabinowego wraz z automatyczną linią transportu bagaży i powrotu pojemników. Oferowane urządzenie musi posiadać znak „pieczęć UE”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 1 stanowi załącznik nr 2.1. do SWZ. 1.2 Zadanie nr 2 zakup skanera bezpieczeństwa – dostarczenie, montaż, instalacja oraz uruchomienie urządzenia do skanowania ciała (Ssc) wraz z niezbędną infrastrukturą służącą do kontroli bezpieczeństwa w Terminalu „B”. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania nr 2 stanowi załącznik nr 2.2. do SWZ. 2. Zamawiający informuje, że wobec ofert, które zostaną złożone w postępowaniu, przewiduje zastosowanie przesłanki odrzucenia ofert, o której mowa w art. 393 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający może, w przypadku zamówienia na dostawy, odrzucić ofertę, w której udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub Państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, nie przekracza 50%. Udział produktów należy rozumieć jako element składowy wymieniony w załączniku nr 2.3 do SWZ. Żaden z wymienionych elementów składowych nie może przekraczać 50%. 3. Mając na uwadze Rezolucję Parlamentu Europejskiego z dnia 01.06.2023r. w sprawie obcych ingerencji we wszystkie procesy demokratyczne Unii Europejskiej w tym dezinformacji (2022/2075(IN1)) Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania produktów, w tym oprogramowania firmy Nuctech jako produktów zagrażających istotnemu interesowi bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwu publicznemu. W przypadku zaoferowania produktów, w tym oprogramowania firmy Nuctech lub produktów zagrażających istotnemu interesowi bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwu publicznemu. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 16 ustawy PZP.
Vorherige Bekanntmachung648639-2025
Interne KennungU/25/PB/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensA. Wraz z ofertą należy złożyć: 1. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdziale IV SWZ. 2. Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, potwierdzającego brak podstaw wykluczenia i/lub spełniania warunków udziału w postępowaniu aktualnego na dzień składania ofert – w zakresie określonym w niniejszym postępowaniu; Oświadczenie, należy złożyć na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (dalej skrócie: JEDZ), sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz.Urz. UE L 3 z 06.01.2016 r., str. 16). Oświadczenie składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Elektroniczna wersja dokumentu stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ została zamieszczona na stronie internetowej Zamawiającego pod adresem: https://www.katowice-airport.com/pl/biznes/przetargi/226 zakładka przetargi, postępowanie nr U/25/PB/2025 pn.: „Zakup urządzenia RTG EDSCB oraz skanera bezpieczeństwa”. 3. Oświadczenie wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, którego wzór stanowi załącznik nr 1a do SWZ. 4. Oświadczenie wykonawcy/ wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dotyczące siedziby lub miejsca zamieszkania, którego wzór stanowi załącznik nr 1c do SWZ. 5. Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy – „(…) z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy” (odnosi się do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ – o ile dotyczy. 6. Zgodnie z art. 118 ust. 3 ustawy PZP zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów (o ile Wykonawca korzysta ze zdolności innych podmiotów na zasadach określonych w art. 118 ustawy), wzór zobowiązania stanowi załącznik nr 8 do SWZ – o ile dotyczy. 7. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, którego wzór stanowi załącznik nr 1b do SWZ – o ile dotyczy. 8. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące siedziby lub miejsca zamieszkania, którego wzór stanowi załącznik nr 1d do SWZ – o ile dotyczy. 9. Pełnomocnictwo do podpisania oferty. 10. Pełnomocnictwo ustanowione do reprezentowania Wykonawcy/ów wspólnie ubiegającego/cych się o udzielenie zamówienia publicznego - o ile dotyczy. 11. Dowód wniesienia wadium. 12. Aktualny dokument potwierdzający zasady reprezentacji wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia/ podmiotu udostępniającego zasoby.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34997000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Flughäfen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE NR 1: Zakup urządzenia RTG EDSCB
BeschreibungSzczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1 U/25/PB/2025
LosLOT-0002
TitelZADANIE NR 2: Zakup skanera bezpieczeństwa
BeschreibungSzczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2 U/25/PB/2025
Haupteinstufung (cpv): 34997000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für Flughäfen