719080-2023 - Wettbewerb
Polen – Betreuung in Tagesstätten – Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych oraz specjalistycznych usług opiekuńczych dla klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie. Świadczenie usług odbywać się będzie w miejscu zamieszkania bądź pobytu klienta.
Interne Kennung: 341-19.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 ust. 1 ustawy (zamówienie na usługi społeczne) Wykaz i krótki opis zasad i kryteriów: Kryteria oceny ofert: -cena 50% -jakość 50% Sposób oceny poszczególnych kryteriów oceny ofert został określony szczegółowo w Rozdziale XIII swz, Dokumenty wymagane przez zamawiającego, które należy złożyć składając ofertę: Formularz oferty, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu (odpowiednio wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby) jest umocowana do jego reprezentowania; wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał w załączniku nr 1 do SWZ (formularz oferty) dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. Pełnomocnictwa lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania (odpowiednio: wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: wykonawcy, podmiotu udostępniającego zasoby, wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 1 ppkt 2). Oświadczenie wykonawcy o poleganiu na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ; uwaga oświadczenie należy złożyć tylko wtedy gdy wykonawca polega na zdolnościach podmiotu udostępniającego. W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia wykonawcy składają jeden dokument oświadczenie wykonawcy, odnośnie każdego z podmiotów udostępniających zasoby, czy wykonawca polega na zdolności tego podmiotu w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach pomiotu udostępniającego zasoby. oświadczenie podmiotu udostępniającego wykonawcy zasoby, na którego zdolnościach wykonawca polega w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia, o braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.), dalej „Rozporządzenie nr 833/14”, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3a do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach pomiotu udostępniającego zasoby w zakresie odpowiadającym ponad 10% wartości zamówienia. wykaz podwykonawców i dostawców, na których przypada ponad 10% wartości zamówienia, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3b do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (om) lub przewiduje w realizacji zamówienia udział dostawcy(ów), na których przypada ponad 10% wartości zamówienia oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. U. UE 31 lipca 2014 r. L 229/1 z późn. zm.), dalej „Rozporządzenie nr 833/14”, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3b do SWZ Uwaga! Ww. oświadczenie należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy(om) lub przewiduje w realizacji zamówienia udział dostawcy(ów), na których przypada ponad 10% wartości zamówienia oświadczenie wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia wykonawcy z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k Rozporządzenia nr 833/214 według wzoru stanowiącego załącznik nr 3c do SWZ W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia ww oświadczenie składa każdy z wykonawców Podmiotowe środki dowodowe: zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia (wg wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ). Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby może być zastąpione innym podmiotowym środkiem dowodowym potwierdzającym, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu; ww. dokument należy złożyć tylko wtedy, gdy wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby. Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wskazujące, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ. ww. oświadczenie należy złożyć w przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe: koncepcja wykonania usług w celu potwierdzenia, że oferowane przez wykonawcę usługi spełniają wymagania określone przez zamawiającego jak również w celu przyznania punktów w kryterium jakość. W przypadku wspólnego ubiegania się wykonawców o udzielenie zamówienia wykonawcy składają jeden dokument Dokumenty wymagane przez zamawiającego, które należy złożyć na wezwanie, o którym mowa w art. 126 ust. 1 ustawy: Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie że wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, o których mowa w Rozdziale V pkt 1 SWZ: wykaz osób, dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, Szczegóły w Rozdziale VI swz.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla klientów MOPR zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Północ
Beschreibung: Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części I około 200 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 70 000 godzin usług opiekuńczych i 6000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla klientów MOPR zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Śródmieście
Beschreibung: Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części nr II około 280 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 110 000 godzin usług opiekuńczych i 20000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla klientów MOPR zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Zachód
Beschreibung: Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części nr III około 200 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 75 000 godzin usług opiekuńczych i 7000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług opiekuńczych i specjalistycznych usług opiekuńczych w szczególności dla klientów MOPR zamieszkałych na terenie działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże
Beschreibung: Zamawiający szacuje, iż liczba klientów dla których świadczone będą usługi oraz liczba godzin usług wynosić będzie: Dla części IV około 180 osób, maksymalna liczba przyznanych godzin usług w całym okresie realizacji umowy nie może przekroczyć: 75 000 godzin usług opiekuńczych i 10000 godzin specjalistycznych usług opiekuńczych.
Interne Kennung: część 4