2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów odebranych z terenu prowadzenia działalności PGK Sejny
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest zagospodarowanie odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie prowadzonej działalności przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sejnach, odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz odpadów wytworzonych w Miejskiej Oczyszczalni Ścieków w Sejnach.
Vorherige Bekanntmachung: 664813-2024
Interne Kennung: ZP/4/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jest to zamówienie o charakterze powtarzającym się: tak Przewidywany termin publikacji kolejnych ogłoszeń