719132-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Basiscontract Arbodienstverlening
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBasiscontract Arbodienstverlening
BeschreibungOpdrachtgever is voornemens om met deze aanbestedingsprocedure een Overeenkomst met een Opdrachtnemer te sluiten, voor een basiscontract Arbodienstverlening. De aanbesteding betreft een basiscontract arbodienstverlening waarbij de ziekteverzuimbegeleiding wordt uitgevoerd door twee bedrijfsartsen in combinatie met een of meer taakgedelegeerde(n) op locatie van de gemeente. Zie Aanbestedingsdocumenten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe Inschrijvingen worden beoordeeld op het gunningcriterium Beste Prijs-Kwaliteitsverhouding (BPKV), waarbij Kwaliteit voor 80% meeweegt en Prijs voor 20%.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDe aanbesteding betreft een basiscontract arbodienstverlening waarbij de ziekteverzuimbegeleiding wordt uitgevoerd door twee bedrijfsartsen in combinatie met één of meer taakgedelegeerde(n) op locatie van de gemeente. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengopties en herzieningsclausules