See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów w subregionie konińskim realizowanego w ramach projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów w subregionie konińskim realizowanego w ramach projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”
Vorherige Bekanntmachung: 529744-2025
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa organizacja Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów w subregionie konińskim - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Nocy Zawodowców, która odbywać się będzie w dniu 3 października 2025 r. w Zespole Szkół Technicznych w Kole, ul. Kolejowa 11, 62-600 Koło.
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.3.2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa organizacja Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów w subregionie konińskim - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - kompleksowa organizacja warsztatów eksperckich, które odbędą się w placówkach edukacyjnych w dniach od 15.09.2025 do 15.11.2025 r. na terenie subregionu konińskiego. Minimum 10 warsztatów rzemieślniczych – każdy prowadzony w formie praktycznej sesji warsztatowej (90–120 minut). - kompleksowa organizacja warsztatów kompetencji przyszłości, które odbędą się w dniach od 15.09.2025 r. do 30.11. 2025 r. w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Adama Mickiewicza w Koninie przy ul. Leopolda Staffa 5, 62-505 Konin. - kompleksowa organizacja spotkania tematycznego pn.: Zielona energia w służbie edukacji, która odbędzie się listopadzie 2025 r. w obiekcie Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 4 w Koninie.
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.3.2025 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa organizacja Wielkopolskiego Festiwalu Zawodów w subregionie konińskim - część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wizyt studyjnych w lokalnej instytucji edukacyjnej, które odbędą się w dniach od 15.09.2025 r. do 30.11. 2025 r. w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymisławicach.
Interne Kennung: CWRKDIZ-KAL.I.383.3.2025 - część 3